Ακολουθήστε μας

ΒΟΛΕΪ

Πρεμιέρα με Άρη

Πρεμιέρα με Άρη

Προβολές άρθρου: 61

Πρεμιέρα με ντέρμπι για τον Ολυμπιακό, στο πρωτάθλημα της Volleyleague Γυναικών, καθώς οι «ερυθρόλευκες» υποδέχονται τον Άρη, σε μία επανάληψη των περσινών τελικών.

Αναλυτικά το πρόγραμμα του πρωταθλήματος:

 (1η αγωνιστική – 27-28 Οκτωβρίου 2018)

AON Πανναξιακός – ΑΣΠ Κόρινθος
ΑΟ Ηλυσιακός – ΑΣΠ Θέτις
ΑΟ Μαρκοπούλου – ΑΟΦ Πορφύρας
ΓΣ Ηλιούπολης – ΑΠΣ Αίας
Ολυμπιακός ΣΦΠ – ΑΣ Άρης
ΑΣ Μακεδόνες – ΑΟ Θήρας

2η αγωνιστική (3-4 Νοεμβρίου)

Μακεδόνες Αξιού – Πανναξιακός
Κόρινθος – Ηλυσιακός
Θέτιδα Βούλας – Μαρκόπουλο
Πορφύρας – ΓΣ Ηλιούπολης
Αίας Ευόσμου – Ολυμπιακός
ΑΟ Θήρας – Άρης

3η αγωνιστική (10-11 Νοεμβρίου)

Ηλυσιακός – Μακεδόνες Αξιού
Μαρκόπουλο – Κόρινθος
ΓΣ Ηλιούπολης – Θέτιδα Βούλας
Ολυμπιακός – Πορφύρας
Άρης – Αίας Ευόσμου
Πανναξιακός – ΑΟ Θήρας

4η αγωνιστική (17-18 Νοεμβρίου)

Μακεδόνες Αξιού – Μαρκόπουλο
Πανναξιακός – Ηλυσιακός
Κόρινθος – ΓΣ Ηλιούπολης
Θέτιδα Βούλας – Ολυμπιακός
Πορφύρας – Άρης
ΑΟ Θήρας – Αίας Ευόσμου

5η αγωνιστική (21 Νοεμβρίου)

ΓΣ Ηλιούπολης – Μακεδόνες Αξιού
Μαρκόπουλο – Πανναξιακός
Ολυμπιακός – Κόρινθος
Άρης – Θέτιδα Βούλας
Αίας Ευόσμου – Πορφύρας
Ηλυσιακός – ΑΟ Θήρας

6η αγωνιστική (24-25 Νοεμβρίου)

Μακεδόνες Αξιού – Ολυμπιακός
Πανναξιακός – ΓΣ Ηλιούπολης
Ηλυσιακός – Μαρκόπουλο
Κόρινθος – Άρης
Θέτιδα Βούλας – Αίας Ευόσμου
ΑΟ Θήρας – Πορφύρας

7η αγωνιστική (1-2 Δεκεμβρίου)

Άρης – Μακεδόνες Αξιού
Ολυμπιακός – Πανναξιακός
ΓΣ Ηλιούπολης – Ηλυσιακός
Αίας Ευόσμου – Κόρινθος
Πορφύρας – Θέτιδα Βούλας
Μαρκόπουλο – ΑΟ Θήρας

8η αγωνιστική (8-9 Δεκεμβρίου)

Μακεδόνες Αξιού – Αίας Ευόσμου
Πανναξιακός – Άρης
Ηλυσιακός – Ολυμπιακός
Μαρκόπουλο – ΓΣ Ηλιούπολης
Κόρινθος – Πορφύρας
ΑΟ Θήρας – Θέτιδα Βούλας

9η αγωνιστική (12 Δεκεμβρίου)

Πορφύρας – Μακεδόνες Αξιού
Αίας Ευόσμου – Πανναξιακός
Άρης – Ηλυσιακός
Ολυμπιακός – Μαρκόπουλο
Θέτιδα Βούλας – Κόρινθος
ΓΣ Ηλιούπολης – ΑΟ Θήρας

10η αγωνιστική (15-16 Δεκεμβρίου)

Μακεδόνες Αξιού – Θέτιδα Βούλας
Πανναξιακός – Πορφύρας
Ηλυσιακός – Αίας Ευόσμου
Μαρκόπουλο – Άρης
ΓΣ Ηλιούπολης – Ολυμπιακός
ΑΟ Θήρας – Κόρινθος

11η αγωνιστική (12-13 Ιανουαρίου)

Κόρινθος – Μακεδόνες Αξιού
Θέτιδα Βούλας – Πανναξιακός
Πορφύρας – Ηλυσιακός
Αίας Ευόσμου – Μαρκόπουλο
Άρης – ΓΣ Ηλιούπολης
Ολυμπιακός – ΑΟ Θήρας

12η αγωνιστική (19-20 Ιανουαρίου)

Κόρινθος – Πανναξιακός
Θέτιδα Βούλας – Ηλυσιακός
Πορφύρας – Μαρκόπουλο
Αίας Ευόσμου – ΓΣ Ηλιούπολης
Άρης – Ολυμπιακός
ΑΟ Θήρας – Μακεδόνες Αξιού

13η αγωνιστική (26-27 Ιανουαρίου)

Πανναξιακός – Μακεδόνες Αξιού
Ηλυσιακός – Κόρινθος
Μαρκόπουλο – Θέτιδα Βούλας
ΓΣ Ηλιούπολης – Πορφύρας
Ολυμπιακός – Αίας Ευόσμου
Άρης – ΑΟ Θήρας

14η αγωνιστική (2-3 Φεβρουαρίου)

Μακεδόνες Αξιού – Ηλυσιακός
Κόρινθος – Μαρκόπουλο
Θέτιδα Βούλας – ΓΣ Ηλιούπολης
Πορφύρας – Ολυμπιακός
Αίας Ευόσμου – Άρης
ΑΟ Θήρας – Πανναξιακός

15η αγωνιστική (9-10 Φεβρουαρίου)

Μαρκόπουλο – Μακεδόνες Αξιού
Ηλυσιακός – Πανναξιακός
ΓΣ Ηλιούπολης – Κόρινθος
Ολυμπιακός – Θέτιδα Βούλας
Άρης – Πορφύρας
Αίας Ευόσμου – ΑΟ Θήρας

16η αγωνιστική (16-17 Φεβρουαρίου)

Μακεδόνες Αξιού – ΓΣ Ηλιούπολης
Πανναξιακός – Μαρκόπουλο
Κόρινθος – Ολυμπιακός
Θέτιδα Βούλας – Άρης
Πορφύρας – Αίας Ευόσμου
ΑΟ Θήρας – Ηλυσιακός

17η αγωνιστική (23-24 Φεβρουαρίου)

Ολυμπιακός – Μακεδόνες Αξιού
ΓΣ Ηλιούπολης – Πανναξιακός
Μαρκόπουλο – Ηλυσιακός
Άρης – Κόρινθος
Αίας Ευόσμου – Θέτιδα Βούλας
Πορφύρας – ΑΟ Θήρας

18η αγωνιστική (2-3 Μαρτίου)

Μακεδόνες Αξιού – Άρης
Πανναξιακός – Ολυμπιακός
Ηλυσιακός – ΓΣ Ηλιούπολης
Κόρινθος – Αίας Ευόσμου
Θέτιδα Βούλας – Πορφύρας
ΑΟ Θήρας – Μαρκόπουλο

19η αγωνιστική (9-10 Μαρτίου)

Αίας Ευόσμου – Μακεδόνες Αξιού
Άρης – Πανναξιακός
Ολυμπιακός – Ηλυσιακός
ΓΣ Ηλιούπολης – Μαρκόπουλο
Πορφύρας – Κόρινθος
Θέτιδα Βούλας – ΑΟ Θήρας

20η αγωνιστική (16-17 Μαρτίου)

Μακεδόνες Αξιού – Πορφύρας
Πανναξιακός – Αίας Ευόσμου
Ηλυσιακός – Άρης
Μαρκόπουλο – Ολυμπιακός
Κόρινθος – Θέτιδα Βούλας
ΑΟ Θήρας – ΓΣ Ηλιούπολης

21η αγωνιστική (23-24 Μαρτίου)

Θέτιδα Βούλας – Μακεδόνες Αξιού
Πορφύρας – Πανναξιακός
Αίας Ευόσμου – Ηλυσιακός
Άρης – Μαρκόπουλο
Ολυμπιακός – ΓΣ Ηλιούπολης
Κόρινθος – ΑΟ Θήρας

22η αγωνιστική (30-31 Μαρτίου)

Μακεδόνες Αξιού – Κόρινθος
Πανναξιακός – Θέτιδα Βούλας
Ηλυσιακός – Πορφύρας
Μαρκόπουλο – Αίας Ευόσμου
ΓΣ Ηλιούπολης – Άρης
ΑΟ Θήρας – Ολυμπιακός

 

Διαφήμιση

Follow Us

Διαφήμιση
Διαφήμιση

Περισσoτερα για ΒΟΛΕΪ