Ακολουθήστε μας

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Στις 11/11 το «ντέρμπι με τον Παναθηναϊκό. Το πρόγραμμα των αγωνιστικών 7-11

Κάθε γαύρος που σέβεται τον εαυτό του, πρέπει να έχει από σήμερα, κυκλωμένη στο ημερολόγιο του, την ημερομηνία 11/11, καθώς εκείνη την ημέρα, ο Θρύλος υποδέχεται στο Στάδιο Καραϊσκάκη, τον Παναθηναϊκό.

Αναλυτικά το πρόγραμμα τω αγωνιστικών 7-11

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο 20/10

16:00 Παναθηναϊκός-Πανιώνιος (ΟΑΚΑ) ΕΡΤ

18:15 ΠΑΣ Γιάννινα-Παναιτωλικός («Ζωσιμάδες») NOVA

19:00 Απόλλων Σμύρνης-ΑΕΚ («Γ. Καμάρας») ΕΡΤ

20:30 ΑΕΛ-Λαμία (AEL FC Arena) NOVA

Κυριακή 21/10

18:15 Λεβαδειακός-Ξάνθη (Δημ. Στάδιο Λιβαδειάς) NOVA

19:00 Άρης-ΠΑΟΚ («Κλ. Βικελίδης») ΕΡΤ

20:30 ΟΦΗ-Ολυμπιακός («Θ. Βαρδινογιάννης») NOVA

Δευτέρα 22/10

19:00 Ατρόμητος-Αστέρας Τρίπολης (Δημ. Στάδιο Περιστερίου) ΕΡΤ

 

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο 27/10

17:15 ΑΕΛ-ΟΦΗ (AEL FC Arena) NOVA

19:00 Λαμία-Λεβαδειακός (ΔΑΚ Λαμίας) ΕΡΤ

19:30 ΑΕΚ-Άρης (ΟΑΚΑ) NOVA

Κυριακή 28/10

17:15 Πανιώνιος-Ατρόμητος (Γηπ. Πανιωνίου) NOVA

19:00 Παναιτωλικός-Αστέρας Τριπ. (Γηπ. Παναιτωλικού) ΕΡΤ

19:30 ΠΑΟΚ-Παναθηναϊκός (Γηπ. Τούμπας) NOVA

Δευτέρα 29/10

19:00 Ξάνθη-ΠΑΣ Γιάννινα (Ξάνθη Arena) ΕΡΤ

19:30 Ολυμπιακός-Απόλλων Σμύρνης («Γ. Καραϊσκάκης») NOVA

 

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο 3/11

16:00 Ατρόμητος-ΠΑΟΚ (Δημ. Στάδιο Περιστερίου) ΕΡΤ

17:15 Πανιώνιος-Παναιτωλικός (Γηπ. Πανιωνίου) NOVA

19:00 Παναθηναϊκός-ΑΕΚ (ΟΑΚΑ) ΕΡΤ

19:30 Λεβαδειακός-ΑΕΛ (Δημ. Στάδιο Λιβαδειάς) NOVA

Κυριακή 4/11

17:15 ΠΑΣ Γιάννινα-Λαμία («Ζωσιμάδες») NOVA

19:00 Άρης-Ολυμπιακός («Κλ. Βικελίδης») ΕΡΤ

19:30 ΟΦΗ-Απόλλων Σμύρνης («Θ. Βαρδινογιάννης») NOVA

Δευτέρα 5/11

19:30 Αστέρας Τρίπολης-Ξάνθη («Θ. Κολοκοτρώνης») NOVA

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο 10/11

17:15 ΑΕΛ-ΠΑΣ Γιάννινα (AEL FC Arena) NOVA

19:00 Ξάνθη-Πανιώνιος (Ξάνθη Arena) ΕΡΤ

19:30 Λεβαδειακός-ΟΦΗ (Δημ. Στάδιο Λιβαδειάς) NOVA

Κυριακή 11/11

15:00 ΑΕΚ-Ατρόμητος (ΟΑΚΑ) NOVA

17:15 ΠΑΟΚ-Παναιτωλικός (Γηπ. Τούμπας) NOVA

19:00 Λαμία-Αστέρας Τρίπολης (ΔΑΚ Λαμίας) ΕΡΤ

19:30 Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός («Γ. Καραϊσκάκης») NOVA

Δευτέρα 12/11

19:00 Απόλλων Σμύρνης-Αρης («Γ. Καμάρας») ΕΡΤ

 

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο 24/11

16:00 Παναθηναϊκός-Απόλλων Σμύρνης (ΟΑΚΑ) ΕΡΤ

17:15 Αστέρας Τρίπολης-ΑΕΛ («Θ. Κολοκοτρώνης») NOVA

19:00 Παναιτωλικός-ΑΕΚ (Γηπ. Παναιτωλικού) ΕΡΤ

19:30 ΠΑΟΚ-Ξάνθη (Γηπ. Τούμπας) NOVA

Κυριακή 25/11

17:15 ΠΑΣ Γιάννινα-Λεβαδειακός («Ζωσιμάδες») NOVA

19:00 Ατρόμητος-Ολυμπιακός (Δημ. Στάδιο Περιστερίου) ΕΡΤ

19:30 ΟΦΗ-Αρης («Θ. Βαρδινογιάννης») NOVA

Δευτέρα 26/11

19:30 Πανιώνιος-Λαμία (Γηπ. Πανιωνίου) NOVA

Περισσoτερα για ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies

Χρησιμοποιούμε cookies για την εξατομίκευση περιεχομένου και διαφημίσεων, την παροχή λειτουργιών κοινωνικών μέσων, την ανάλυση της επισκεψιμότητάς μας, αλλά και για να σας εξασφαλίσουμε μία κορυφαία και απροβλημάτιστη εμπειρία περιήγησης. Για να έχετε διαθέσιμες όλες τις λειτουργίες, θα πρέπει να πατήσετε «Αποδοχή».

Πολιτική cookies