Ακολουθήστε μας

ΧΑΝΤΜΠΟΛ

Η κλήρωση της Handball Premier

Πραγματοποιήθηκε σήμερα η κλήρωση της Handball Premier της σεζόν 2020-2021, η οποία θα ξεκινήσει το Σάββατο 19 Σεπτεμβρίου. Στην πρεμιέρα του πρωταθλήματος για τον 1ο όμιλοι οι «ερυθρόλευκοι» θα αντιμετωπίσουν την ΑΕΚ εκτός έδρας, τη 2η αγωνιστική θα κάνουν το ρεπό τους και την 3η αγωνιστική θα δώσουν το πρώτο εντός έδρας με αντίπαλο τον Άρη Νίκαιας το Σάββατο 3 Οκτωβρίου στο Ρέντη.

Το πρόγραμμα της Handball Premier 2020-2021

1ος όμιλος

19.09.2020 1η Αγωνιστική – 8η Αγωνιστική 14.11.2020

Α.Ε.Κ.-Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. Όμιλος Ξυνή

Α.Σ.Ε. Δούκα-Διομήδης Άργους

Χάντμπολ Κλαμπ Σαλαμίνα-Άρης Νίκαιας Olympic Diagnostic

26.09.2020 2η Αγωνιστική – 9η Αγωνιστική 21.11.2020

Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας-Α.Σ.Ε. Δούκα

Διομήδης Άργους-Χάντμπολ Κλαμπ Σαλαμίνα

Άρης Νίκαιας Olympic Diagnostic-Α.Ε.Κ.

03.10.2020 3η Αγωνιστική – 10η Αγωνιστική 28.11.2020

Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. Όμιλος Ξυνή -Άρης Νίκαιας Olympic Diagnostic

Χάντμπολ Κλαμπ Σαλαμίνα-Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας

Α.Ε.Κ.-Διομήδης Άργους

07.10.2020 4η Αγωνιστική – 11η Αγωνιστική 05.12.2020

Διομήδης Άργους-Ολυμπιακός Σ.Φ.Π.  Όμιλος Ξυνής

Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας-Α.Ε.Κ.

Α.Σ.Ε. Δούκα-Χάντμπολ Κλαμπ Σαλαμίνα

10.10.2020 5η Αγωνιστική – 12η Αγωνιστική 12.12.2020

Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. Όμιλος Ξυνή-Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας

Α.Ε.Κ.-Α.Σ.Ε. Δούκα

Άρης Νίκαιας Olympic Diagnostic-Διομήδης Άργους

17.10.2020 6η Αγωνιστική – 13η Αγωνιστική 19.12.2020

Α.Σ.Ε. Δούκα-Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. Όμιλος Ξυνή

Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας-Άρης Νίκαιας Olympic Diagnostic

Χάντμπολ Κλαμπ Σαλαμίνα-Α.Ε.Κ.

24.10.2020 7η Αγωνιστική – 14η Αγωνιστική 30.12.2020

Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. Όμιλος Ξυνή-Χάντμπολ Κλαμπ Σαλαμίνα

Διομήδης Άργους-Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας

Άρης Νίκαιας Olympic Diagnostic-Α.Σ.Ε. Δούκα

2ος όμιλος

19.09.2020 1η Αγωνιστική – 8η Αγωνιστική 14.11.2020

Φαίακας Κέρκυρας-Γ.Σ. Δράμα Bianco Monte

Φίλιππος Βέροιας-Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας

Π.Α.Ο.Κ.-Αερωπός Έδεσσας Mandynamic

26.09.2020 2η Αγωνιστική – 9η Αγωνιστική 21.11.2020

Ζαφειράκης Νάουσας-Φαίακας Κέρκυρας

Γ.Σ. Δράμα Bianco Monte-Φίλιππος Βέροιας

Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας-Π.Α.Ο.Κ.

03.10.2020 3η Αγωνιστική – 10η Αγωνιστική 28.11.2020

Φίλιππος Βέροιας-Ζαφειράκης Νάουσας

Π.Α.Ο.Κ.-Γ.Σ. Δράμα Bianco Monte

Αερωπός Έδεσσας Mandynamic-Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας

07.10.2020 4η Αγωνιστική – 11η Αγωνιστική 05.12.2020

Ζαφειράκης Νάουσας-Π.Α.Ο.Κ.

Φαίακας Κέρκυρας-Φίλιππος Βέροιας

Γ.Σ. Δράμα Bianco Monte-Αερωπός Έδεσσας Mandynamic

10.10.2020 5η Αγωνιστική – 12η Αγωνιστική 12.12.2020

Αερωπός Έδεσσας Mandynamic-Ζαφειράκης Νάουσας

Π.Α.Ο.Κ.-Φαίακας Κέρκυρας

Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας-Γ.Σ. Δράμα Bianco Monte

17.10.2020 6η Αγωνιστική – 13η Αγωνιστική 19.12.2020

Ζαφειράκης Νάουσας-Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας

Φαίακας Κέρκυρας-Αερωπός Έδεσσας Mandynamic

Φίλιππος Βέροιας-Π.Α.Ο.Κ.

24.10.2020 7η Αγωνιστική – 14η Αγωνιστική 30.12.2020

Γ.Σ. Δράμα Bianco Monte-Ζαφειράκης Νάουσας

Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας-Φαίακας Κέρκυρας

Αερωπός Έδεσσας Mandynamic-Φίλιππος Βέροιας

Περισσoτερα για ΧΑΝΤΜΠΟΛ

Follow Us