«Με το δεξί» μπήκε ο Ολυμπιακός στο τουρνουά «Νεόφυτος Χανδριώτης» στην Κύπρο, κάμπτοντας στην πρεμιέρα την αντίσταση της Ζαλγκίρις Κάουνας με 75-72. Αύριο (23/9, 19:00), οι «»ερυθρόλευκοι» θα αντιμετωπίσουν τη Μακάμπι Τελ Αβίβ.
![](https://www.rednews.gr/red/wp-content/uploads/2023/09/image-21.jpg)
«Με το δεξί» μπήκε ο Ολυμπιακός στο τουρνουά «Νεόφυτος Χανδριώτης» στην Κύπρο, κάμπτοντας στην πρεμιέρα την αντίσταση της Ζαλγκίρις Κάουνας με 75-72. Αύριο (23/9, 19:00), οι «»ερυθρόλευκοι» θα αντιμετωπίσουν τη Μακάμπι Τελ Αβίβ.