Ακολουθήστε μας

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Ρήξη χιαστού ο Φορτούνης!

Ρήξη χιαστού ο Φορτούνης!

Ανέβηκε πριν 7 ημέρες

Σοκ με Φορτούνη στον Ολυμπιακό, καθώς επιβεβαιώθηκε το χειρότερο δυνατό σενάριο, αυτό της ρήξης προσθίου χιαστού στο δεξί γόνατο, απόρροια του τραυματισμού στο φιλικό με το Αμβούργο!

Οι εξετάσεις στις οποίες υποβλήθηκε ο Φορτούνης έδειξαν το ακριβές μέγεθος της ζημιάς, με τον παίκτη, πλέον, να υποβάλλεται σε χειρουργική επέμβαση, η οποία θα τον κρατήσει εκτός μάχης για τους επόμενους έξι μήνες.

Όπως είναι εύκολα αντιληπτό, ο σχεδιασμός του Ολυμπιακού γίνεται κυριολεκτικά άνω – κάτω, μόλις λίγες ημέρες πριν την έναρξη των ευρωπαϊκών υποχρεώσεων της ομάδας και των διπλών αναμετρήσεων με την Βικτόρια Πλζεν.

20 Σχόλια

20 Comments

  1. PAUL

    11/07/2019 at 22:47

    Μαλάκα καρπουζά με τις μαλακίες σου στερείς απο την ομάδα τον πιο ποιοτικό παίκτη για να μην χάσεις απο τους Γερμανούς.Τι ήθελες ρε μαλάκα να δείς απο τον Φορτουνη?Αν ξέρει την θέση?Αν δένει με τους υπόλοιπους? Δεν σου έφτανε ρε ηλίθιε οτι το παιδί επαιζε ως πριν κάτι μέρες στην Εθνική και έπρεπε να τον πάς ποιό συντηρητικά ρε πανήβλακα?Ποιόν θα βάλεις ρε αρχιμαλάκα στα επίσημα?Τον 35άρη Βαλμπουενά?Τσακίσου και φύγε ρε απο την ομάδα γκαντέμη.Ούστ καρπουζά.Τώρα Βαγγέλα ξηλώσου επιπλέον για παίκτη στη θέση του και αμφιβάλλω τα μάλα αν βρείς παίκτη της αξίας του στη θέση .

    • ΑΛΕΞ

      11/07/2019 at 22:56

      ΠΟΣΑ ΚΙΛΑ ΜΑΛΑΚΑΣ ΕΙΣΑΙ;

      • Κλασσικός Ξερόλας

        12/07/2019 at 01:35

        Άλεξ αξία δίνεις στο τρολ.Μην απαντάς καν στις μαλακίες του, μόνιμα και μόνο τέτοια γράφει.

  2. PAUL

    11/07/2019 at 23:04

    Ο Ολυμπιακός χωρίς Φορτούνη είναι μια ομάδα της σειράς,δεν φοβίζει ,κανείς παίκτης πλην αυτού δεν μπορεί να γυρίσει ενα ματς,να χτυπήσει ενα στημένο ,είναι γενικά μια ομάδα του συρμού και θα το δείτε οχι μόνο στην Ευρώπη που οι πιθανότητες τώρα μειώνονται δραματικά ,αλλά και στο ρηχό μας πρωτάθλημα.Οταν έμπαινε σαν αλλαγή ομόρφαινε το παιχνίδι της ομάδας και οι τελικές αυξανόταν κατακόρυφα.Ηταν ο Μέσι της ομάδας μου και δεν μπορώ να σκεφτώ παίκτη της ομάδας που μπορεί να τον αντικατυαστήσει.ΠΑΝΑΘΕΜΑ ΣΕ Καρπουζά να πάς στον αγυριστο και στο ευχεται ένας Σαββατογεννημένος γαύρος που ολες οι ΄’ευχές ‘ του πιάνουν σε διαβεβαιώ.

  3. PAUL

    11/07/2019 at 23:06

    Αλεξ πανε στη ν μάνα σου μην πάει κανένας άλλος ατύχημα κ……τας,που βρίζεις χωρίς να καταθέτεις άποψη ,πανήβλακα.

    • Το νου σου

      11/07/2019 at 23:50

      Πολυ βριζεις εσυ σαββατογεννημενε
      Προσεξε μη γινεις σαββατογαμημενος

      • Paul

        11/07/2019 at 23:55

        Απο παιδια αναμορφωτηριου τι παιδεια να περιμενεις,και ελπιζω τετοια υποκειμενα να ειναι λιγα στις ταξεις των οπαδων της ομαδας μας.μουυυυυυ

        • Σωστης

          12/07/2019 at 01:38

          Πολυ στο προσωπικο το πας και στο τελος θα γνωριστεις απο κοντα με κανεναν Ολυμπιακο εσυ

          Ειδοποιηθηκες παντως

          • Κλασσικός Ξερόλας

            12/07/2019 at 03:09

            Ρε αδερφέ μην του δίνεις αξία του μπουγατσοκεφτέ με πάνε και σε λε με λε γράφει δεν τα βλέπεις…Πρέπει το site να τον φτιάξει όσον αφορά τα post του.Όσο για τα υπόλοιπα που χαλάει το στόμα του,τι να κάνουμε από την ανωνυμία όλοι μάγκες είναι,από κοντά κολυμβητές…

        • ΑΛΕΞ

          12/07/2019 at 15:31

          Ο τύπος έχει ανάγκη από ψυχολόγο , παθολόγο και ΠΡΩΚΤΟΛΟΓΟ.

  4. 44

    12/07/2019 at 01:42

    ΘΑ ΑΙΣΘΑΝΘΕΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΣΥ ΟΤΑΝ ΘΑ ΒΓΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΝΤΟΥΛΑΠΑ ΚΑΙ ΑΠΟΔΕΧΤΕΙΣ ΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΣΟΥ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ

    ΑΝΤΙΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΙ ΚΑΤΙ, Η ΟΛΑ ΜΑΖΙ, ΤΑ ΑΡΧΙΚΑ ΑΠΟ ΤΟ ΛΟΑΤΚΙ

  5. Red

    12/07/2019 at 08:44

    Σκουρα τα πραγματα. Εναν παιχταρα τωρα!!!

  6. PAUL

    12/07/2019 at 10:41

    Βρίστε και τον Red.Tο γράφει πιο ομορφα.Αφήστε το σατ ησυχο ,και τις απειλές μερικα εδώ μέσα γιατί δεν μασάμε .ετσι μπράβο ,και αντί να βγάζετε αναρθρες κραυγές να βάζετε τα θέματα της ομάδας μας ,αμα μπορείτε Καρανίκες.Αντε μπράβο.

  7. Πετρος

    12/07/2019 at 11:23

    Παει ο καφες που ειχα στο χερι μου. Τι να πω πια; παει και το πρωταθλημα και η ευρωπη???? Με Αμβουργο ο μονος βασικος που επαιξε ηταν ο Φορτουνης(απ την αρχη) αντε και ο Σεμεδο. Αφου βαζει που βαζει τα δευτερα γιατι να μην ξεκουρασει τον Φορτουνη; το 8αρι που θα ερχοταν πρεπει να παιζει και σαν 10 αρι.

  8. ΚΑΤΟΥΝΑ-ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ21

    12/07/2019 at 11:35

    Περαστικα στον Κωστα απο εναν Αεκτζη ,
    αν μπειτε στον κοπο και μπειτε στο 365 γινεται χαμος με αυτο που συνεβη στο παλλικαρι.
    Σε τετοια πραματα τα οπαδικα πανε στην ακρη.
    ΣΙΔΕΡΕΝΙΟς ΠΑΙΧΤΟΥΡΑ.

  9. zermbinis

    12/07/2019 at 12:36

    Αγαπητε PAUL αλλη μια φορα σου απαντησαμε με ευγενια οπως αρμοζει σε ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥΣ αλλα εσυ απο οτι καταλαβαινω δεν πας καλα.Οσο αφορα τον προπονητη που αναφερεις με τετοιες κουβεντες εισαι το λιγωτερο απαραδεκτος. Εαν ομως χρειαστεις καποιον γιατρο πολυ ευχαριστως να σε βοηθησω αρκει να το ζητησεις!

  10. PAUL

    12/07/2019 at 18:28

    Ζermbinis Για να κλείσω την συζήτηση για τις αστοχίες του προπονητή μας με την διαχείριση του καλύτερου μακράν παίκτη μας ,εξέφρασα την αποψή μου γι αυτόν και μόνον οπως θα κάναμε σε μεταξύ μας συζητήσεις. Δεν κατάλαβα γιατί μερικά εδω μέσα αρχισανε να με βρίζουν σκαιότατα ,λές και έβρισα τον μπαμπά τους η αυτά προσωπικά.Στην αρχή το σχόλιο σου παρέπεμπε σε σκεπτόμενο σύγαυρο ,αλλα η συνέχειά του περί γιατρού και λοιπά ειρωνικά σε κατατάσουν σε μάλλον αλλη συνομοταξία οπαδών ,οχι φυσικά στην κατώτατη οπως μερικών εδω μέσα.ΥΓ Μπορείς να θυμηθείς με ποιούς χαρακτηρισμούς βρίζανε εν χορώ τα κ….αλόπαιδα τους προπονητές μας ζαρντίμ,Μπέντο Περέιρα στον ναο,και τώρα παρεξηγηθήκανε που λέω τον Μαρτίνς- που παρεπιπτόντως μετα τα 3 στην Τούμπα η την ηττα απο τον ΟΦΗ -το μαλάκα ηταν η ηπιότερη βρισιά που ακουγες .? Εσύ που λές οτι ο χαρακτηρισμός για τον προπονητη που χρησιμοποίησα ηταν απαράδεκτος δεν τον χρησιμοποίησες για κανένα προπονητή η παίκτη μας ποτε? εκτός αν είσαι της Εκκλησίας αν και δεν το κόβω .Λοιπόν κλείνω κάθε συζήτηση γιατί δεν έχει και κανένα νόημα.Αντε γειά και ελπίζω στο θέμα προπονητή να έχετε ολοι εσείς δικιο.Οσο για τα άλλα που γράψανε μερικά εναντίον μου χωρίς επαναλαμβάνω καμμια προσωπική αναφορά από μέρους μου γι αυτά ειναι άλλης ειδικότητας.

    • Οχι

      12/07/2019 at 22:10

      Σε μεταξυ μας συζητησεις οπως λες εννοειται και θα σε ελεγε μαλακα ο αλλος που σε αποκαλεσε ετσι. Μη μου πεις οτι δεν το λες κι εσυ στους φιλους σου, αν εχεις εννοειται

      Κι εννοειται δεν θα ελεγες κατι για τη μανα του οπως εκανες γιατι θα ετρωγες ξυλο να βαλεις και στις τσεπες

      Και εννοειται αν μιλαγες ετσι για τον προπονητη του Θρυλου μεταξυ μας οπως λες, θα ακουγες πολυ χειροτερα απο το μαλακας

      Δεν υπαρχει προβλημα με οποιον διατυπωνει προβληματισμο
      Προβλημα υπαρχει με οποιον διατυπωνει μονο προβληματισμο με ασεβεια και κατ επαναληψη χωρις ποτε να αναγνωριζει εστω κι ενα καλο. Σε ξερουμε ρε εδω μεσα, οσα ονοματα κι αν αλλαξεις. Νικαμε κι ουτε εμφανιζεσαι. Αδυνατεις να χαρεις και να γραψεις κατι πανηγυρικο. Οταν χασουμε η συμβει κατι κακο κατευθειαν 18 ποστ για να θαψεις αισχρα.
      Θες να σου μιλανε και κανονικα που 9 στις 10 λεξεις που γραφεις εσυ στις αναρτησεις σου βριζεις τον Θρυλο;

      Και πολυ λιγα εχεις ακουσει μεχρι στιγμης
      Θα αλλαξει ομως κι αυτο

  11. zermbinis

    12/07/2019 at 21:33

    Αγαπητε PAUL τωρα πραγματι γραφεις λογικα. Αλλα ετσι οπως τον βριζεις συνεχως σκορπας καποιες υποψιες. Δεν ξερουμε τι ακριβως γινετε πριν τα παιχνιδια. Και εαν ηθελε ο ιδιος ο Κωστας να παιξει για καποιο λογο; Δεν μπορω να φανταστω προπονητη να μην θελει τον καλιτερο του παιχτη.Οσο αφορα τα υπολοιπα εμενα δεν με αφορουν. Προσεχουμε ομως τις εκφρασεις μας γιτι μπορει να αδικησουν καποιον.Και κατι τελευταιο δεν δινουμε δικαιωμα με αντιπαλοτητες μεταξυ μας Υποθετω ημαστε ολοι ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ!

    • Κλασσικός Ξερόλας

      14/07/2019 at 01:55

      Ρε φίλε αν δεις τα posts του είναι το λιγότερο αντιολυμπιακά για να το θέσω κόσμια.Κάθεσαι και του γράφεις με λογική απ τη στιγμή που λέει ασυναρτησίες.Ενδεικτικά να αναφέρω πως ο Φορτούνης έπαιξε ελάχιστα στα φιλικά,δείγμα του πόσο άσχετος είναι ο τύπος με την ομάδα και σχολιάζει όλα αυτά.Δεν θα μιλήσω για τα χλευαστικά σχόλια που έχει κάνει σχεδόν για όλους τους παίχτες μας.Ασ τον λοιπόν τον κεφτέ τον βόρειο(διάβασε κάτι πάνε,κτλ)να γράφει τις ασυναρτησίες του.Φαίνεται τι προσπαθεί να κάνει όταν αναφέρεται σε μάνες και του απαντάμε εδώ μέσα λες και είμαστε σε διάλεξη.Τον πονάει που τον έχουμε στην φάπα μια ζωή και βγάζει κόμπλεξ,ας τον απομονώσουμε με την μη συμμετοχή μας στο τρολάρισμά του.Δες που εμένα δεν μου απαντάει γιατί τον έχω κράξει πολλάκις.Σε περίπτωση που είναι γαύρος(γελάω)μπορεί να ρθει 30 Ιουλίου έξω απ’τις 4,5,6,7 και ότι ώρα πεί να τα πούμε…Μην περιμένεις να δείς απάντηση,απομωνόστε τον.

Απαντήστε

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Περισσoτερα για ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Διαφήμιση
Διαφήμιση
Διαφήμιση
Διαφήμιση avance.gr

Follow Us

Διαφήμιση