Ακολουθήστε μας

OLYMPIACOS BC

Στις 22 Νοεμβρίου το ντέρμπι με Παναθηναϊκό

Ο ΕΣΑΚΕ με ανακοίνωση του, γνωστοποίησε τις ημέρες και ώρες των αναμετρήσεων του πρωταθλήματος της Basket League, μέχρι την 11η αγωνιστική.

Έτσι, όπως έγινε γνωστό, το μεγάλο ντέρμπι του ΣΕΦ, ανάμεσα στον Ολυμπιακό και τον Παναθηναϊκό, στο πλαίσιο της 8ης αγωνιστικής, ορίστηκε για την Δευτέρα 22/11 (19:30).

Αναλυτικά το πρόγραμμα της Basket League μέχρι την 11η αγωνιστική:

STOIXIMAN BASKET LEAGUE

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 30-10-2021

ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ TV
ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ 17:00 ΑΡΗΣ – ΛΑΥΡΙΟ MEGABOLT ERT FLIX ΕΡΤ SPORTS
Κ.Γ. ΠΕΡΙΒΟΛΑΣ 17:00 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΑΤΡΑΣ OSCAR – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΑΣ ΕΡΤ3
ΔΑΚ ΠΛΑΤΩΝ 20:00 ΙΩΝΙΚΟΣ HNC REVOLUTION – ΑΕΚ ΕΡΤ3
ΚΥΡΙΑΚΗ 31-10-2021
PAOK SPORTS ARENA 17:00 ΠΑΟΚ mateco – ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ VITABIOTICS ΕΡΤ3
ΕΑΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 20:00 ΛΑΡΙΣΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΡΤ3
ΔΕΥΤΕΡΑ 1-11-2021
ΟΑΚΑ 19:30 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΟΠΑΠ – ΚΟΛΟΣΣΟΣ H HOTELS ΕΡΤ3

Ρεπό ο Ολυμπιακός

STOIXIMAN BASKET LEAGUE

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 6-11-2021

ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ TV
ΟΚ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 17:00 ΑΕΚ – ΚΟΛΟΣΣΟΣ H HOTELS ΕΡΤ3
Κ.Γ. ΛΑΥΡΙΟΥ 17:00 ΛΑΥΡΙΟ MEGABOLT – ΙΩΝΙΚΟΣ HNC REVOLUTION ERT FLIX ΕΡΤ SPORTS
ΠΕΑΚ Δ. ΤΟΦΑΛΟΣ 20:00 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΑΣ – ΑΡΗΣ ΕΡΤ3
ΚΥΡΙΑΚΗ 7-11-2021
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 17:00 ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΑΤΡΑΣ OSCAR ERT FLIX ΕΡΤ SPORTS
PAOK SPORTS ARENA 17:00 ΠΑΟΚ mateco – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΟΠΑΠ ΕΡΤ3
Κ.Γ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 20:00 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ VITABIOTICS – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΕΡΤ3

Ρεπό η Λάρισα

STOIXIMAN BASKET LEAGUE

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 13-11-2021

ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ TV
Κ. Γ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 17:00 ΚΟΛΟΣΣΟΣ H HOTELS – ΛΑΥΡΙΟ MEGABOLT ERT FLIX ΕΡΤ SPORTS
ΔΑΚ ΠΛΑΤΩΝ 17:00 ΙΩΝΙΚΟΣ HNC REVOLUTION – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΑΣ ΕΡΤ3
ΟΑΚΑ 20:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΟΠΑΠ – ΑΕΚ ΕΡΤ3
ΚΥΡΙΑΚΗ 14-11-2021
ΣΕΦ 17:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ –ΠΑΟΚ mateco ΕΡΤ3
Κ.Γ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ 17:00 ΛΑΡΙΣΑ – ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ VITABIOTICS ERT FLIX ΕΡΤ SPORTS
ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ 20:00 ΑΡΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΡΤ3

Ρεπό ο Απόλλωνας Πάτρας Oscar

STOIXIMAN BASKET LEAGUE

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 20-11-2021

ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ TV
Κ. Γ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 17:00 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ VITABIOTICS – ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΑΤΡΑΣ OSCAR ΕΡΤ3
ΠΕΑΚ Δ. ΤΟΦΑΛΟΣ 17:00 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΑΣ – ΚΟΛΟΣΣΟΣ H HOTELS ERT FLIX ΕΡΤ SPORTS
Κ.Γ. ΛΑΥΡΙΟΥ 20:00 ΛΑΥΡΙΟ MEGABOLT – ΑΕΚ ΕΡΤ3
ΚΥΡΙΑΚΗ 21-11-2021
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 17:00 ΗΡΑΚΛΗΣ – ΙΩΝΙΚΟΣ HNC REVOLUTION ERT FLIX ΕΡΤ SPORTS
PAOK SPORTS ARENA 20:00 ΠΑΟΚ mateco – ΛΑΡΙΣΑ ΕΡΤ3
ΔΕΥΤΕΡΑ 22-11-2021
ΣΕΦ 19:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΟΠΑΠ ΕΡΤ3

Ρεπό ο Άρης

STOIXIMAN BASKET LEAGUE

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 4-12-2021

ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ TV
ΟΑ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 17:00 ΑΕΚ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΑΣ ΕΡΤ3
Κ.Γ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΑΚ ΚΑΛΥΘΙΩΝ 17:00 ΚΟΛΟΣΣΟΣ H HOTELS – ΗΡΑΚΛΗΣ ERT FLIX ΕΡΤ SPORTS
ΟΑΚΑ 20:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΟΠΑΠ – ΛΑΥΡΙΟ MEGABOLT ΕΡΤ3
ΚΥΡΙΑΚΗ 5-12-2021
ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ 17:00 ΑΡΗΣ – ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ VITABIOTICS ΕΡΤ3
Κ.Γ. ΠΕΡΙΒΟΛΑΣ 20:00 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΑΤΡΑΣ OSCAR – ΠΑΟΚ mateco ΕΡΤ3
ΔΕΥΤΕΡΑ 6-12-2021
ΕΑΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 19:30 ΛΑΡΙΣΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΕΡΤ3

Ρεπό ο Ιωνικός HNC Revolution

STOIXIMAN BASKET LEAGUE

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 11-12-2021

ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ TV
ΠΕΑΚ Δ. ΤΟΦΑΛΟΣ 17:00 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΑΣ – ΛΑΥΡΙΟ MEGABOLT ERT FLIX ΕΡΤ SPORTS
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 17:00 ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΕΚ ΕΡΤ3
PAOK SPORTS ARENA 20:00 ΠΑΟΚ mateco – ΑΡΗΣ ΕΡΤ3
ΚΥΡΙΑΚΗ 12-12-2021
Κ.Γ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 17:00 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ VITABIOTICS – ΙΩΝΙΚΟΣ HNC REVOLUTION ERT FLIX ΕΡΤ SPORTS
ΣΕΦ 17:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΑΤΡΑΣ OSCAR ΕΡΤ3
ΕΑΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 20:00 ΛΑΡΙΣΑ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΟΠΑΠ ΕΡΤ3

Ρεπό ο Κολοσσός H Hotels

STOIXIMAN BASKET LEAGUE

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 18-12-2021

ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ TV
ΔΑΚ ΠΛΑΤΩΝ 17:00 ΙΩΝΙΚΟΣ HNC REVOLUTION – ΠΑΟΚ mateco ΕΡΤ3
Κ.Γ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΑΚ ΚΑΛΥΘΙΩΝ 17:00 ΚΟΛΟΣΣΟΣ H HOTELS – ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ VITABIOTICS ERT FLIX ΕΡΤ SPORTS
Κ.Γ. ΛΑΥΡΙΟΥ 20:00 ΛΑΥΡΙΟ MEGABOLT – ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΡΤ3
ΚΥΡΙΑΚΗ 19-12-2021
OAKA 17:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΟΠΑΠ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΑΣ ΕΡΤ3
Κ.Γ. ΠΕΡΙΒΟΛΑΣ 17:00 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΑΤΡΑΣ OSCAR – ΛΑΡΙΣΑ ERT FLIX ΕΡΤ SPORTS
ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ 20:00 ΑΡΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΕΡΤ3

Περισσoτερα για OLYMPIACOS BC