Ο Ολυμπιακός αναχώρησε για την Κωνσταντινούπολη, χωρίς τον Άαρον Χάρισον αλλά με τον Σάσα Βεζένκοφ, ενόψει του αγώνα με την Αναντολού Εφές (18/2, 19:30) και ο φακός του eurokinissi βρέθηκε στο “Ελ. Βενιζέλος”.
Ο Ολυμπιακός αναχώρησε για την Κωνσταντινούπολη, χωρίς τον Άαρον Χάρισον αλλά με τον Σάσα Βεζένκοφ, ενόψει του αγώνα με την Αναντολού Εφές (18/2, 19:30) και ο φακός του eurokinissi βρέθηκε στο “Ελ. Βενιζέλος”.