CONFERENCE LEAGUE 2023-2024 / ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΤΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ ΤΟΝ ΤΕΛΙΚΟ ΣΕ ΓΙΓΑΝΤΟΟΘΟΝΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΣΤΗΘΕΙ ΣΕ ΠΛΑΤΕΙΑ ΚΟΡΑΗ, ΚΑΜΙΝΙΑ, ΚΑΙ ΜΑΡΙΝΑ ΖΕΑΣ (ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΑΡΟΥΚΑΣ / EUROKINISSI)
Κοινοποίηση
Ολόκληρος ο Πειραιάς… βουλιάζει από φίλους του Ολυμπιακού, καθώς έχουν κατακλυστεί από κόσμο από πολύ νωρίς τα σημεία που έχουν τοποθετηθεί γιγαντοοθόνες, ενόψει του αποψινού τελικού του Conference League με την Φιορεντίνα.
CONFERENCE LEAGUE 2023-2024 / ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΤΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ ΤΟΝ ΤΕΛΙΚΟ ΣΕ ΓΙΓΑΝΤΟΟΘΟΝΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΣΤΗΘΕΙ ΣΕ ΠΛΑΤΕΙΑ ΚΟΡΑΗ, ΚΑΜΙΝΙΑ, ΚΑΙ ΜΑΡΙΝΑ ΖΕΑΣ (ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΑΡΟΥΚΑΣ / EUROKINISSI)CONFERENCE LEAGUE 2023-2024 / ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΤΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ ΤΟΝ ΤΕΛΙΚΟ ΣΕ ΓΙΓΑΝΤΟΟΘΟΝΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΣΤΗΘΕΙ ΣΕ ΠΛΑΤΕΙΑ ΚΟΡΑΗ, ΚΑΜΙΝΙΑ, ΚΑΙ ΜΑΡΙΝΑ ΖΕΑΣ (ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΑΡΟΥΚΑΣ / EUROKINISSI)CONFERENCE LEAGUE 2023-2024 / ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΤΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ ΤΟΝ ΤΕΛΙΚΟ ΣΕ ΓΙΓΑΝΤΟΟΘΟΝΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΣΤΗΘΕΙ ΣΕ ΠΛΑΤΕΙΑ ΚΟΡΑΗ, ΚΑΜΙΝΙΑ, ΚΑΙ ΜΑΡΙΝΑ ΖΕΑΣ (ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΑΡΟΥΚΑΣ / EUROKINISSI)CONFERENCE LEAGUE 2023-2024 / ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΤΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ ΤΟΝ ΤΕΛΙΚΟ ΣΕ ΓΙΓΑΝΤΟΟΘΟΝΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΣΤΗΘΕΙ ΣΕ ΠΛΑΤΕΙΑ ΚΟΡΑΗ, ΚΑΜΙΝΙΑ, ΚΑΙ ΜΑΡΙΝΑ ΖΕΑΣ (ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΑΡΟΥΚΑΣ / EUROKINISSI)CONFERENCE LEAGUE 2023-2024 / ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΤΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ ΤΟΝ ΤΕΛΙΚΟ ΣΕ ΓΙΓΑΝΤΟΟΘΟΝΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΣΤΗΘΕΙ ΣΕ ΠΛΑΤΕΙΑ ΚΟΡΑΗ, ΚΑΜΙΝΙΑ, ΚΑΙ ΜΑΡΙΝΑ ΖΕΑΣ (ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΑΡΟΥΚΑΣ / EUROKINISSI)CONFERENCE LEAGUE 2023-2024 / ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΤΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ ΤΟΝ ΤΕΛΙΚΟ ΣΕ ΓΙΓΑΝΤΟΟΘΟΝΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΣΤΗΘΕΙ ΣΕ ΠΛΑΤΕΙΑ ΚΟΡΑΗ, ΚΑΜΙΝΙΑ, ΚΑΙ ΜΑΡΙΝΑ ΖΕΑΣ (ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΑΡΟΥΚΑΣ / EUROKINISSI)CONFERENCE LEAGUE 2023-2024 / ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΤΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ ΤΟΝ ΤΕΛΙΚΟ ΣΕ ΓΙΓΑΝΤΟΟΘΟΝΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΣΤΗΘΕΙ ΣΕ ΠΛΑΤΕΙΑ ΚΟΡΑΗ, ΚΑΜΙΝΙΑ, ΚΑΙ ΜΑΡΙΝΑ ΖΕΑΣ (ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΑΡΟΥΚΑΣ / EUROKINISSI)