Όπως κάθε χρόνο, έτσι και φέτος, ο Ολυμπιακός τίμησε τα αδικοχαμένα αδέλφια μας, που έχασαν την ζωή τους στα σκαλοπάτια της Θύρας 7, πριν από 40 ολόκληρα χρόνια, την… μαύρη 8/2/1981.
Φυσικά, ο κορονοϊός δεν επέτρεψε φέτος την παρουσία κόσμου στο μνημείο της Θύρας 7, όμως οι διοικήσεις της ΠΑΕ και της ΚΑΕ Ολυμπιακός, τίμησαν, μέσω της παρουσίας των Βαγγέλη Μαρινάκη και Παναγιώτη Αγγελόπουλου, αλλά και μέσω στεφάνων, την μνήμη των 21 αδελφών μας, ενώ, όπως κάθε χρόνο, δεν έλειψε, μεταξύ άλλων και το στεφάνι της ΠΑΕ ΑΕΚ.