Ακολουθήστε μας

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Τραυματίστηκε ο Σα, χάνει την ρεβάνς με Γουλβς!

Το μόνο που δεν ήθελε ο Πέδρο Μαρτίνς, ενόψει της αναμέτρησης της 6ης Αυγούστου με την Γουλβς, ήταν ο τραυματισμός παίκτη του και μάλιστα βασικού.

Δυστυχώς, όμως, τα πράγματα δεν ήρθαν όπως τα υπολόγιζε ο Πορτογάλος, που είδε τον συμπατριώτη του, Ζοζέ Σα, να κτυπά στην προπόνηση του Σαββάτου, τραυματισμός που, όπως όλα δείχνουν, θα του στερήσει την συμμετοχή στον επαναληπτικό απέναντι στους Άγγλους.

Ο Σα κτύπησε σε σουτ που δέχθηκε, με το επιτελείο του Ολυμπιακού να φοβάται ακόμα και για κάταγμα, το οποίο θα τον κρατήσει εκτός για τους επόμενους δύο μήνες.

Ο Πορτογάλος υποβάλλεται στις απαραίτητες ιατρικές εξετάσεις και  αν επιβεβαιωθούν τα άσχημα μαντάτα, την εστία του Ολυμπιακού στο Μολινό θα υπερασπιστεί ο Μπομπί Αλέν.

ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΤΟ REDNEWS.GR ΣΤΟ GOOGLE NEWS
10 Σχόλια

10 Comments

  1. οσφπ

    01/08/2020 at 16:04

    Μα αυτός δεν ήταν να φύγει στις 03/08; Γιατί άλλωστε ενδιαφερόμαστε για τον Σουμπασιτς; Η γινόταν ο λόγος για μετά την σεζον;

    • Nicolas

      01/08/2020 at 17:29

      Τι εννοείς να φύγει? Κ πότε ειπαν για 3 Αυγούστου? Κ πως θα φυγει ? Χωρις προταση??? Μάλλον δεν τα ξέρεις καλα…. Υποπτος…

    • οσφπ

      01/08/2020 at 21:48

      Μα αφού είπαν ότι φεύγει γι αυτό έγινε κρούση στον Σουμπασιτς η οχι; ξέρω’γω.

      • Nicolás

        01/08/2020 at 23:37

        Που τα διαβάζεις αυτά? Είδες καμία πρόταση? Κ επίσης, υπάρχει περίπτωση να έχει σοβαρό αγώνα κ να φύγει? Κανείς παίχτης δε θα το έκανε αυτό. Εκτός αν εσκαγε καμία σούπερ πρόταση.

        • οσφπ

          01/08/2020 at 23:55

          Για τον Σουμπασιτς που ενδιαφερόμαστε το διάβασα εδώ. Επίσης ότι έχει να κάνει με πιθανή αποχώρηση του Σα.

          • Nicolás

            02/08/2020 at 00:08

            Δε σου είπα ότι δε θα φύγει αν έρθει πρόταση. Που το διάβασες για 3 Αυγούστου

          • οσφπ

            02/08/2020 at 19:20

            Μα δεν το διάβασα εγω ρε φίλε Nicolas. Το διάβασε η Γιαγιά μου και μου το είπε. Ειλικρινά σου μιλάω. Αλλά δεν θυμάται που το διάβασε.

          • Nicolás

            02/08/2020 at 19:54

            Άνοια η γιαγιά

          • Nicolás

            02/08/2020 at 20:15

            Κ Alzheimer μαζί! Πρόσεξε μη σε κολλήσει!!

  2. Nicolas

    01/08/2020 at 17:27

    Το έμαθε η αεκ κ ζηταει τον τελικό αυριο!!!χαχα

Απαντήστε

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Περισσoτερα για ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Follow Us